AKO VÁM VIEME POMÔCŤ ?

Snažíme sa ku každému zákazníkovi pristupovať individuálne a čo najlepšie načúvať jeho potrebám. Zo strany zákazníkov je ale najväčší dopyt po službách, ktoré sú rozdelené do nasledujúcich kategórií. Ak v nich nenájdete službu, ktorú práve Vy potrebujete, neváhajte nás kontaktovať. Radi Vám vytvoríme ponuku šitú priamo Vašim potrebám.
POĽNOHOSPODÁRSTVO
V oblasti poľnohospodárstva sa venujeme zefektívňovaniu procesov v poľnohospodárskej prvovýrobe využívaním postupov presného poľnohospodárstva. Radi Vám pomocou dronov vytvoríme aplikačné mapy, vyhodnotíme poškodenú plochu, identifikujeme škodcov v poraste alebo zameriame pozemky.
3D MAPOVANIE
Pomocou moderných bezpilotných technológií dokážeme rýchlo, presne a vysokodetailne zmapovať akékoľvek objekty, povrchy, plochy. Je len na Vás, ako získané dáta využijete. Na vymodelovaných povrchoch dokážeme simulovať mnoho prírodných javov ako je množstvo dopadajúceho slnečného žiarenia, prípadne tok a kumulácia zrážok.
VEDA A VÝSKUM
Naša spoločnosť sa zaoberá aj výskumom v oblasti geografie, geoinformatiky, presného poľnohospodárstva, konceptu budovania smart cities a mnoho iných. Ak máte problém s ktorým Vám nik nedokáže pomôcť, skúste sa obrátiť na nás. Vaše problémy sú našími výzvami.